در حال بارگذاری ...
  • برندسازی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
  • برندسازی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
برندسازی2019-04-23T09:49:21+04:30
B

برندینگ یا برندسازی

برندینگ دانشی است که با برتری دادن به یک برند (Brand) باعث افزایش اعتبار و شهرت آن برند در بازار رقابت میشود، اعتبار و شهرت یک برند به طور مستقیم می تواند منجر به فروش بیشتر و قیمت گرانتر محصولات و خدمات شود، به زبان دیگر برندسازی روش هوشمندانه تجارت و تولید ثروت است.

برندسازی مسیری است که به واسطه آن مشتریان، محصولات و خدمات یک شرکت را درک و تجربه می کنند.

برندسازی
برندسازی

چرا به برندسازی نیاز داریم؟

برندسازی ایجاد تمایزی منحصر بفرد است که برای مشتریان، کارکنان و مدیران سازمان اهمیت زیادی دارد. داشتن یک برند قدرتمند سبب می شود هزینه های یک شرکت به واسطه جلوگیری از سرمایه گذاری های نامناسب و بی هدف به طور کاملا محسوسی کاهش پیدا کنند.
سودآوری به واسطه جذب مشتریانی وفادار به طور چشم گیری افزایش پیدا می کند و از همه مهمتر برند یک شرکت تبدیل به دارایی ناملموس برای سازمان می شود که ارزش آن می تواند بیش از مجموع ارزش تمامی دارایی های فیزیکی آن سازمان باشد.

برندسازی شخصی

برندسازی شخصی

روش­ هر فرد برای ایجاد اعتبار و شهرت برای خودش.

برندسازی شخصی

در این برند سازی یک فرد به عنوان یک چهره ی شاخص در زمینه فعالیت خود شناخته خواهد شد، مثلا بازیگری و تخصص علمی و… ، که این کار باعث ایجاد شهرت برای فرد و جذب مخاطب و مشتری بیشتر برای فعالیت او نیز خواهد شد.

برندسازی مشارکتی

برندسازی مشارکتی

مشارکت با برندی دیگر جهت دست­یابی به هدف.

برندسازی مشارکتی

می توانیم با مشارکت با برند های بزرگ و قدیمی به هدف برند سازی برای شرکت خود دست یابیم.برندسازی مشترک همکاری و معاشرت دو یا چند شرکت با لوگوهای مختلف، طرح‌های مختلف و شناسه‌های برند مختلف برای تولید یک محصول خاص است که قرارداد به این منظور تعیین شده است.

برندسازی دیجیتال

برندسازی دیجیتال

وب سایت، رسانه­ های اجتماعی،استفاده از وب برای تجارت.

برندسازی دیجیتال

علم طراحی سایت امروزه کمک بزرگی به ما در تجارت الکترونیک و جذب مخاطب و مشتری نموده است، همچنین توانسته با استفاده از گستره ی زیاد مخاطبانش کمک بزرگی به کمپین برند سازی، در ایجاد یک برند نماید.

برای اینکه فرآیند برند سازی را بهتر انجام دهید، سعی کنید شعار تبلیغاتی داشته باشید. یک شعار به‌یادماندنی، پرمعنا و کوتاه تهیه کنید که نشان‌دهنده‌ی ماهیت برند شما باشد.
برای ابزارهای بازاریابی خود، قالب و استانداردهایی مطابق با برندتان طراحی کنید. در همه‌ی ابزار و روش‌ها باید طرح، رنگ، لوگو، شکل و احساس یکسانی وجود داشته باشد. لزومی ندارد تجملاتی باشید، فقط ثابت‌قدم باشید و این رویه را حفظ کنید.

سوالات متداول در برندسازی

با گذشت زمان یک برند قوی می تواند ابزار مناسبی برای انتقال پیام شما به مخاطبان و افزایش فروش و کسب منفعت زیاد شود. همچنین در زمان معرفی کالا و خدمات و ارائه ی پیشنهادهای جدید، با داشتن یک برند قوی، این کار بسیار آسان تر شده و بر اعتبار کالای شما نیز می افزاید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به صورت حرفه ای تبلیغات را برای شما انجام می دهد. علاوه بر آن برای برخی کسب و کار ها نیاز است که در شبکه های اجتماعی دیگری نیز مانند فیسبوک،تویتر،یوتیوب،لینکدین و …. تبلیغ صورت گیرد که در این صورت کارشناسان آوین بهترین گزینه ها را بررسی و به شما پیشنهاد می دهند.
آنچه مسلم است این است که ساخت یک برند قوی در مدت کوتاهی امکان پذیر نیست و ممکن است حتی مدت زمان زیادی طول بکشد تا بتوانید یک برند قدرتمند که به طور گسترده ای نیز شناخته شده است ایجاد کنید.گام های نخستین ساده هستند و به دنبال آن شوق و هیجان کسب فرصت رقابتی در بازار امروز و حتی کسب شهرت جهانی (مانند بسیاری از برندهای معروف دنیا) شما را به ادامه ی راه تشویق می کند.
این موضوع بستگی به کسب و کار شما و میزان تبلیغات شما دارد. آوین به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با تجربه می تواند به شما کمک کند تا تعداد مشتریان و فروش خود را به شکل چشم گیری افزایش دهید.ثبت برند به عنوان یک علامت تجاری لازم نیست، اما انجام این کار به نوعی حق مالکیت معنوی اسم برندتان را محفوظ می کند. برای ثبت آن، ارتباط علامت شما با محصولات و کالاها باید مشخص و متناسب باشد تا معلوم شود که این علامت گمراه کننده یا مخالف با قوانین اخلاقی نیست.

برای مشاوره در خصوص برندسازی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست مشاوره

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ آوین همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

گروه آوین

آژانس تبلیغاتی آوین با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی آوین با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! آوین یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.