درباره ما

خانه » درباره ما
درباره ما2019-07-08T11:43:53+04:30

آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین، با بهره گیری از افراد مجرب و متخصص در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ، مشکلات کسب و کار شما را شناسایی کرده و در راه توسعه و پیشرفت کسب و کار شما، با ارائه راه کارهای نوین و موثر، همراه شما خواهد بود.
ما به طور کامل به یادگیری و درک کسب و کار شما خواهیم پرداخت و با ایجاد ارتباطی نزدیک و صمیمانه با مشتریان خود ما می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که استراتژی بازاریابی ما تنها بر روی پیشرفت کسب و کار شما متمرکز باشد.

اگر به دنبال فعالیت کسب و کارتان در فضای دیجیتال هستید، لازم است در این حوزه اطلاعات مهم و فراوانی را کسب کنید؛ شرکت ما با سال ها تجربه در حوزه دیجیتال مارکتینگ توانسته است همواره بهترین مسیر در این فضا را به مشتریان خود ارائه کند تا نتایج بسیار خوبی حاصل گردد.
هدف گروه آوین ، مدیریت در هزینه های شماست تا با میزان بودجه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید بیشترین بازدهی را داشته باشید.
برای این منظور بهترین راهکارها را در اختیار شما قرار خواهیم داد.
راهکارهایی جامع و اصولی برای افزایش مشتریان شما.
با ما همراه باشید.

 • آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
 • آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین

تیم حرفه ای آوین

آژانس آوین متشکل از تیمی حرفه ای، جوان و با تجربه است که در زمینه های طراحی و بهینه سازی وب سایت، بازاریابی و برند سازی فعالیت می کند .

مهین آراسته
مهین آراستهبرنامه نویس وب
متین الماسی
متین الماسیبرنامه نویس وب
زهرا گودینی
زهرا گودینیکارشناس شبکه های اجتماعی
مهتاب حسن پور
مهتاب حسن پورکارشناس تحلیل بازار
مریم شایسته
مریم شایستهبرنامه نویس وب
حسین نادری فرد
حسین نادری فردکارشناس شبکه های اجتماعی
سارا احمدی
سارا احمدیعکاس
بهزاد حمزه ای
بهزاد حمزه ایطراح و گرافیست
یاسین رجایی
یاسین رجاییطراح و گرافیست

چرا به دیجیتال مارکتینگ نیاز داریم؟

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کار این است که چگونه محصول و خدمت با کیفیت خود را معرفی کنند؟ چگونه مشتری آنهارا بشناسد؟ و …
همه ی این دغدغه ها این نیاز را در کسب و کارها ایجاد کرد که برند خود را تبلیغ کنند، اما چگونه؟! پیش از آنکه کسی به سراغ کسب و کار شما بیاید، باید درباره ی شما شنیده باشد و بداند که شما چه می کنید و بفهمد که آنچه شما انجام می دهید همان است که می خواهد؟
آگاهی اولین بخش پروسه است و اینترنت بهترین جایی است که می توان آن را شروع کرد.
دنیای بازاریابی از حالت بازاریابی سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی، بیلبوردها، و ارسال نامه به دیجیتال مارکتینگ ( بازاریابی دیجیتال ) تغییر پیدا کرده است.

مهم ترین مزایای دیجیتال مارکتنیگ عبارتند از:

 • شبانه روزی و بی وقفه بودن بازاریابی اینترنتی
 • قابلیت ایجاد تغییرات مطابق روز

 • مناسب برای شرکتهایی که از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند.

 • دسترسی دائم به خدمات

 • پاسخ سریع به سوالات مشتریان

 • سفارشات مبتنی بر نیاز مشتری

 • تماس غیر شخصی با بازاریابی اینترنتی

جهت همکاری با گروه آوین فرم استخدام را تکمیل نمایید.

استخدام در آوین

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ آوین همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

گروه آوین

آژانس تبلیغاتی آوین با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی آوین با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! آوین یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.