در حال بارگذاری ...
  • تبلیغات ویدیویی در آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
موشن گرافیک2018-10-15T16:22:44+04:30

موشن گرافیک چیست؟

موشن گرافی یا علم تلفیق حرکت و صوت در رسانه‌های امروزی به جائی رسیده است که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت نقشه بیتی و برداری و اضافه کردن Sound Effects به آن‌ها می‌توان آثار بدیعی را خلق کرد که در نوع خود بی‌نظیرند و در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی می‌شوند.

یکی از روش‌های مؤثر برای نشان دادن داده‌ها، اطلاعات آماری و حقایق است، طوری که در سایر سبک‌ها نمی‌توان به خوبی موشن گرافیک این گونه اطلاعات را ارائه کرد. می‌تواند خسته کننده ترین و بی روح‌ترین محتوا را به لذت بخش ترین و جذاب‌ترین محتوا تبدیل کند.

موشن گرافیک
موشن گرافیک

مزایای موشن گرافیک برای کسب وکار شما

  • تاثیرگذاری سریع در بیننده
  • انتقال پیام یک ویدیو یا فیلم در زمان کمتری
  • مورد پسند قرار گرفتن این تکنیک برای بیننده
  • نتیجه پذیر بودن این تکنیک
  • استفاده از قالب طنز برای زیبا جلوه دادن مطالب و جذب بیشتر مخاطب

نمونه کارهای تیزر تبلیغاتی،لوگو موشن و موشن گرافیک

جشنواره قورمه سبزی کد بانوی نمونه

مستند کوتاهی از فیلم مادر زمین به مناسبت روز هوای پاک

 جهاد دانشگاهی کرمانشاه

شرکت دیجیتال مارکتینگ آوین

لوگو موشن انستیتو ایز ایران

شرکت بهساز غذای زاگرس اووکادو

سوالات متداول در تبلیغات ویدئویی

سناریو یا داستان ویدیو شما با خلاقیت بالا توسط کارشناسان ما نوشته می شود اما ایده های شما هم در بهبود ساخت ویدیو تاثیر گذار است که می توانید آن را با ما در میان بگذارید.
ه طور کلی تیزر ها در موارد زیر به کار می روند:
پخش فیلم ها در نمایشگاه ها
کنفرانس ها و سمینارها
پخش در سالن های انتظار و استراحت سازمان
پخش در رسانه های تصویری عمومی و تخصصی به منظور تبلیغات
استفاده از فیلم ها به عنوان کاتالوگ های الکترونیکی معرفی محصولات و خدمات سازمان
تولید فیلم به منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان
پخش فیلم در مانیتورهای تبلیغاتی سطح شهرها
استفاده در هتل ها و تالارها
استفاده در فیلم های آموزشی
مدت زمان ساخت ویدئو تبلیغاتی تحت تاثیر فاکتور های مختلفی از جمله نوع طرح ، مدت زمان نمایش و .. بستگی دارد. با کارشناسان ما تماس بگیرید آن ها شما را راهنمایی خواهند کرد.
موشن گرافیک هایی که با افترافکت ساخته میشن، معمولاً به صورت دو بعدی هستند. وقتی صحبت از بعد سوم میشه، یعنی ما تو کار عمق داریم و لایه های توی تصویر نسبت به دوربین تفاوت فاصله و پرسپکتیو دارند. اما تو موشن گرافیک های دو بعدی، ما از دوربین استفاده نمیکنیم و همه ی لایه ها توی محورهای X و Y جا به جا میشن.
برای ساخت موشن گرافیک، چون باید همه ی فریم ها به صورت دقیق ساخته شود و برای هر فریم زمان جداگانه لازم است، به صورت ثانیه ای محاسبه می شود.

برای مشاوره در خصوص تبلیغات ویدئویی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست مشاوره

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ آوین همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

گروه آوین

آژانس تبلیغاتی آوین با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی آوین با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! آوین یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.