در حال بارگذاری ...
  • حضور در شبکه های اجتماعی با آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین
شبکه های اجتماعی2019-02-17T16:27:59+04:30

ضرورت تبلیغات در شبکه های اجتماعی

 

 شبکه های اجتماعی بخشی اساسی از زندگی روزمره جامعه امروز شده است. به ندرت میتوان فردی را پیدا کرد که حداقل در یکی از شبکه های اجتماعی عضو نباشد و بخش قابل ملاحظه ای از زمان خود را روزانه در این شبکه ها به جستجو نگذراند.

طبق آمار، بطور متوسط هر فرد روزانه حدود چهار ساعت از وقت خود را درشبکه های اجتماعی گذرانده و از این وقت، بالغ بر5 /2 ساعت را به مرور آگهی های تبلیغاتی و تیزرها سپری می کند. امکاناتی همچون دسته بندی مشتریان، تشویق به وفاداری آنان، بارگذاری و تغییر راحت و مکرر پوسترها و تیزرهای تبلیغاتی ،اطلاع رسانی سریع و گسترده به مشتریان موجود و بالقوه و از همه مهمتر، امکان نظرسنجی و تبادل نظر رودررو با هزینه بسیار ناچیز می باشد.

شبکه های اجتماعی با آوین

هم‌اکنون هزاران نفر در شبکه‌‎های اجتماعی در حال پرسه زدن هستند و این فرصت بزرگی برای شماست تا با اشاره‌ی کوچکی توجه آن‌ها را به خود جلب کرده، سپس با برقراری ارتباط و ارائه‌ی یک تجربه‌ی فوق‌العاده آن‌ها را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید. اگر این فرصت را از دست بدهید، باید میدان را برای جولان دادن رقبای‌تان خالی کنید.

محبوب ترین شبکه اجتماعی

اینستاگرام یکی از محبوب ترین و مناسب ترین شبکه های اجتماعی در ایران است. اینستاگرام به دلیل ایجاد ارتباط بین کاربران با استفاده از بندهای بصری روز به روز از محبوبیت بیشتری برخوردار می گردد. این شبکه اجتماعی به راحتی می تواند به صاحبان کسب و کار برای تبلیغ برند خود کمک نماید. تا درکمترین زمان به بهترین نتیجه برسند. بازاریابی در اینستاگرام یک روش بهینه و مناسب با هزینه کم برای کسب درآمد است.

نمونه کارهای بیشتر

نمونه کارهای اینستاگرام

خدمات آوین برای مدیریت و بازاریابی شبکه های اجتماعی

سوالات متداول تبلیغات در شبکه های اجتماعی

این موضوع بستگی به کسب و کار شما و میزان تبلیغات شما دارد. آوین به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ با تجربه می تواند به شما کمک کند تا تعداد مشتریان و فروش خود را به شکل چشم گیری افزایش دهید.
با توجه به اینکه مدیریت کامل شبکه های اجتماعی با آوین می باشد ولی در صورت تمایل شما هم می توانید همکاری داشته باشد. و این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که کار شما با بالاترین کیفیت و توسط کارشناسان خبره انجام خواهد شد.
قدرت بازاریابی در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است و نقش تبلیغات در شبکه های اجتماعی را در بهبود بازاریابی نمی توان نادیده گرفت.
شبکه های اجتماعی کانال های بسیار خوبی برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها به کاربران شبکه های اجتماعی هستند حال آن که وب سایت مرجعی معتبر برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان است.توصیه ما این است که حتما وب سایت خوب و بهینه شده داشته باشید و در کنار آن از شبکه های اجتماعی برای گسترش جامعه مشتریانتان استفاده کنید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ آوین در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به صورت حرفه ای تبلیغات را برای شما انجام می دهد. علاوه بر آن برای برخی کسب و کار ها نیاز است که در شبکه های اجتماعی دیگری نیز مانند فیسبوک،تویتر،یوتیوب،لینکدین و …. تبلیغ صورت گیرد که در این صورت کارشناسان آوین بهترین گزینه ها را بررسی و به شما پیشنهاد می دهند.
تقریبا تمامی مشاغل از مشاغل کوچک تا تمامی برندهای معروف می توانند از قابلیت شبکه های مجازی برای تبلیغات استفاده کنند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای تصمیم گیری به شما کمک کنند.

برای مشاوره رایگان در خصوص تبلیغات کسب کار شما در شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت درخواست مشاوره

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ آوین همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

گروه آوین

آژانس تبلیغاتی آوین با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی آوین با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! آوین یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.