بررسی روش های سئوی کلاه سیاه

خانه » بررسی روش های سئوی کلاه سیاه

بررسی روش های سئوی کلاه سیاه

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی (KEYWORD STUFFING)

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی باعث جریمه شدن شما توسط گوگل می شود . بعبارت دیگر اگر سایت شما دارای اطلاعات در موضوع خاصی است، باید با قرار دادن اطلاعات مرتبط و مفید با آن موضوع سبب افزایش رتبه سایت خود شوید ولی اینکه بخواهید مدام در هر دو جمله یکبار، از کلمات کلیدی بهره ببرید سبب می شود که سایت شما به عنوان اسپم به موتور جستجو معرفی شود.

گوگل برای هر کلمه کلیدی یک چگالی در نظر می گیرد که معمولا بین 1 تا 3 درصد در هر صفحه می باشد. به کار بردن زیادی آن، باعث می شود که گوگل گمان کند، شما قصد دارید با این روش تمام ترافیک را به سمت خود جذب کنید و هیچ محتوای باارزشی ندارید، از این رو سایتتان را جریمه خواهد کرد و شما را جزو استفاده کنندگان سئو کلاه سیاه قرار می دهد.

استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در سئو

محتوای پنهان (INVISIBLE TEXT)

در این تکنیک کلمات کلیدی را به صورت سفید در پس زمینه مطلب استفاده می شود. از این رو کاربر نمی تواند آن ها را مشاهده کند اما موتورهای جستجو آن را می بیند و این سردرگم شدن کاربر باعث بدبینی آنها نسبت به سایت شما می شود.

هدایت اشتباه کاربر به مسیرهای بی ربط (SNEAKY REDIRECTS)

شاید گاهی برای شما هم پیش آمده باشد که بدنبال موضوعی در اینترنت باشید اما با سرچ موضوع به لینک های بی ربط هدایت شوید که هیچ ربطی به موضوع شما ندارند. در واقع این صفحه، به عنوان صفحه پرش یا پل شناخته می شود که برای کلمه کلیدی مورد هدف کاملا بهینه شده است و از نظر محتوا ارزش آنچنانی ندارد و هدف آن فقط ارسال کاربر از این صفحه به دیگر صفحاتی است که هیچ ارتباطی با عبارت مورد جستجو کاربر ندارد.

هدایت اشتباه کاربردر سئوی کلاه سیاه

طعمه گذاری (LINK BAIT)

جدا از تولید محتوای تکراری بعضی از کاربران با عبارت بندی دوباره مقالات می خواهند آنرا متفاوت و جذاب جلوه دهند ولی واقعیت این است که الگوریتم گوگل خیلی باهوش است و سریعا از روی عبارت خاص می تواند مطلب اصلی را از فرعی تشخیص دهد.

زمانی که روی لینک مورد نظر کلیک می‌کنید، آن مطلب، سریعا با یک مطلب دیگر در همین زمینه تعویض می‌شود. این اتفاق باعث ایجاد تجربه منفی برای جستجوگرها می‌شود. این کار نادرست ، کاربران و موتورهای جستجو را فریب می‌دهد و روش خوبی برای سئو و رتبه گرفتن در گوگل نیست.

طعمه گذاری در سئو

خریدو فروش لینک (Paid links)

بیشتر افراد برای اینکه بتوانند ورودی زیادی برای سایت خود جذب کنند از دیگر وب سایتها لینک خریداری می کنند که روی سئوی آنها بشدت تاثیر منفی دارد. مالکان سایت فکر می کنند که با خرید لینک، می توانند سایت خود را سریعتر بالا بیاورند و در همان رتبه بمانند و همچنین دیگر لازم نیست بابت تولید محتوا کلی هزینه کنند اما باید بگوییم، خرید لینک یکی از موارد سئو کلاه سیاه است و گوگل امروزه به افرادی که می خواهند با دورزدن قانون، سایت خود را بهینه نمایند، شدید برخورد خواهد کرد.

به یاد داشته باشید برای رسیدن به صفحه اول گوگل نباید از روش های سئوی کلاه سیاه استفاده کنید. چون ممکن است با پیشروی شما در لینک سازی، گوگل وب سایت شما را حذف و دامنه تان را توقیف کند.

خریدو فروش لینک در سئوی کلاه سیاه
2019-08-07T16:57:18+04:30

پیام بگذارید

درباره ما

دیجیتال مارکتینگ آوین همراه شما است تا حضورتان را در دنیای بدون مرز تحت وب، پر رنگ کرده و کسب و کارتان را رونق بخشد. ما بر آنیم که خالق تغییر باشیم، پس با ما حس همسویی با تغیرات را تجربه کنید و در مسیر موفقیت، آسوده خاطر، گام های بلند بردارید.

گروه آوین

آژانس تبلیغاتی آوین با ارائه خدمات تبلیغاتی و برندسازی در حوزه دیجیتال و وب با ارائه بهترین راهکارها در جهت افزایش بازدهی تبلیغات برندهاست. شرکت تبلیغاتی آوین با رویکردی متفاوت و خلاقانه، با روشهای نوین تبلیغات کسب و کار شما را دگرگون می سازد! آوین یک کانون تبلیغاتی در حوزه دیجیتال با رویکرد افزایش نرخ تبدیل مخاطب به مشتری است.